Savanoriavimas

TAPK 6-OJO „CITADELE KAUNO MARATONO 2018“ RENGINIO SAVANORIU!

2018 m. birželio 10 dieną Kaune vyks kasmetinis, tarptautinis, tūkstančius dalyvių pritraukiantis bėgimo renginys „Citadele Kauno maratonas 2018“. Renginio organizatorius VšĮ "Kauno maratono klubas" kviečia aktyvius, energingus, komunikabilius, pozityvius jaunuolius tapti renginio savanoriais!

Trumpai apie renginį. „Citadele Kauno maratonas“ organizuojamas jau 6-ąji kartą. Tai renginys skirtas visiems, nepaisant amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Šios sporto šventės tikslas suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje. Renginys skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Miestiečiai ir miesto svečiai kviečiami ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia vyks įvairūs renginiai, koncertai, mugės, bus vedamos paskaitos, treniruotės, skleidžiama informacija apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai. Plačiau apie renginį www.kaunasmarathon.lt

Savanorystė. Draugiškų ir rūpestingų savanorių pagalba, dirbant su sportininkais, mėgėjais ir miesto svečiais, yra svarus indėlis į sklandžią ir kokybišką renginio eigą bei viso renginio sėkmę! Kviečiame visus buvusių „Citadele Kauno maratono“ savanorius ir visus tuos, kuriems artimos savanorystės, aktyvaus laisvalaikio ir sporto idėjos, prisijungti prie renginio organizatorių komandos.

Kas tavęs laukia tapus renginio savanoriu?

  ·Renginio savanorių komandos mokymai.

  ·Komandinio darbo įgūdžių stiprinimas.

  ·Situacijų analizė, galimybė atskleisti geriausias savo savybes, teikti savo idėjas ir jas įgyvendinti.

  ·Speciali „Citadele Kauno maratonas“ savanorių atributika.

  ·Padėka už svarų indėlį į renginio sėkmę.

  ·Išskirtinis susitikimas su Kauno maratono klubo profesionaliais sportininkais, olimpiečiais.

  ·Pažintys su įvairiais žmonėmis, naujos draugystės išliekančios visam gyvenimui!

Savanorių atranką pradėsime 2018 m. balandžio mėnesį. Sekite naujienas!

Jeigu kyla klausimų, rašyk savanorių koordinatorei Martynai - martyna.grigaite@gmail.com. Jei turi organizacinės patirties ir norėtum būti savanorių grupės ar grupelės koordinatorius – taip pat parašyk Martynai.

Lauksime tavęs prisijungiant prie mūsų komandos!