Savanoriavimas

TAPK 6-OJO „CITADELE KAUNO MARATONO 2018“ RENGINIO SAVANORIU!

2018 m. birželio 10 dieną Kaune vyks kasmetinis, tarptautinis, tūkstančius dalyvių pritraukiantis bėgimo renginys „Citadele Kauno maratonas 2018“. Renginio organizatorius VšĮ "Kauno maratono klubas" kviečia aktyvius, energingus, komunikabilius, pozityvius jaunuolius tapti renginio savanoriais!

Trumpai apie renginį. „Citadele Kauno maratonas“ organizuojamas jau 6-ąji kartą. Tai renginys skirtas visiems, nepaisant amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Šios sporto šventės tikslas suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje. Renginys skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Miestiečiai ir miesto svečiai kviečiami ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti laiką kartu. Čia vyks įvairūs renginiai, koncertai, mugės, bus vedamos paskaitos, treniruotės, skleidžiama informacija apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai.

Savanorystė.

Kviečiame VISUS ankstesnių bėgimų savanorius ir VISUS tuos, kuriems artimos savanorystės, aktyvaus laisvalaikio ir sporto idėjos, prisijungti prie renginio organizatorių komandos!

Jeigu tau yra nuo 16 iki 99 metų – laukiame tavęs! Kviesk savo šeimos narius, draugus, kaimynus, klasiokus, grupiokus – savanoriauti gali VISI.

Užpildytos Tavo anketos laukiame iki GEGUŽĖS 14 D.

RENGINIO VIETA: Kauno senamiestis, Rotušės aikštė

RENGINIO DATA: BIRŽELIO 8–10 d. Pagrindinis renginys 10 d. (sekmadienį).

P.S. Išankstiniams darbams susirenkame visos savaitės prieš renginį metu, tačiau laiką susideriname kiekvienas pagal savo galimybės.

Savanorių mokymai vyks gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje, prieš renginį. Juose dalyvauti būtina.

Draugiškų ir rūpestingų savanorių pagalba, dirbant su sportininkais, mėgėjais ir miesto svečiais, yra svarus indėlis į sklandžią ir kokybišką renginio eigą bei viso renginio sėkmę!

Savanoris mūsų renginyje yra pats SVARBIAUSIAS asmuo – jis yra arčiausiai bėgimo dalyvių ir lydi juos viso renginio metu: pasitinka, padeda trasoje, pasveikina ir išlydi finišavusius. Taip pat bendrauja su renginio svečiais, miestiečiais.

Kviečiu trumpai susipažinti kas tavęs laukia tapus mūsų komandos dalimi!

  ·Nauja, įdomi patirtis ir neišdildomi įspūdžiai!

  ·Renginio savanorių komandos mokymai.

  ·Komandinio darbo įgūdžių stiprinimas.

  ·Situacijų analizė, galimybė atskleisti geriausias savo savybes, teikti savo idėjas ir jas įgyvendinti.

  ·Speciali „Citadele Kauno maratonas“ savanorių atributika.

  ·Padėka už svarų indėlį į renginio sėkmę.

  ·Išskirtinis susitikimas su Kauno maratono klubo profesionaliais sportininkais, olimpiečiais.

  ·Pažintys su įvairiais žmonėmis, naujos draugystės išliekančios visam gyvenimui!

PASKUBĖK REGISTRUOTIS, nes tu negali to praleisti! Laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų komandos! ANKETĄ RASI ČIA

Jeigu kyla klausimų, rašyk savanorių koordinatorei Martynai – martyna.grigaite@gmail.com. Jei turi organizacinės patirties ir norėtum būti savanorių grupės ar grupelės koordinatorius – taip pat parašyk Martynai.