Turistams

LABAS, SAKOME TAU IŠ KAUNO!

  Bėgimo mylėtojai šią datą savo kalendoriuose jau seniai pasižymėjo raudonai, tai – birželio 9-oji – kuomet “Citadele Kauno maratono” bėgikai ir vėl užplūs Kauno gatves. O ar gali būti, kad Jūs – pirmąkart Kaune? O jei ir ne pirmą – kada lankėtės paskutinį syk – net pamėginti prisiminti būtų tikrų tikriausias iššūkis?

  Susipažinti ir pamilti miestą „Kaunas IN“ maratono bėgikams skirs 2 nemokamas pažintines ekskursijas po Kauno senamiestį: birželio 8-ąją dieną, 16:00 (1 ekskursija lietuvių kalba, 1 – anglų kalba). Norintieji išgirsti apie miesto istoriją iš pirmų lūpų kviečiami registruotis į nemokamas ekskursijas užpildžius šią formą.

  Sužinoti kauniečių mėgstamiausias pasivaikščiojimų vietas ir kavines savaitgalio pusryčiams ar vakarienei, atrasti ir pamilti Kauno modernizmo architektūrą, atsinaujinti istorijos žinias muziejuose ir galerijose, mėgautis Kauno gatvės meno spalvomis ir formomis – visa tai ir dar daugiau padaryti Jums padės Kauno turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15) dirbantis personalas. Čia rasite ir visą seriją teminių, #kaunastic stiliaus Kauno maršrutų, kurie leis Jums pažinti miestą iš labai arti. Centre rasite ne tik informaciją ir rekomendacijas, bet ir galėsite įsigyti kaunastiškų suvenyrų šeimai ir draugams. Juk smagiau grįžti namo ne tik su medaliu ant krūtinės, bet ir mielais prisiminimais, tiesa?

  Nusprendusiems miestą atrasti patiems ir kad laikas Kaune prieš ir po maratono neprailgtų, turime Jums keletą pasiūlymų muziejams, maistui ir pramogoms visą maratono savaitgalį (birželio 7 – 9 dienomis):

   Kauno istorijai atrasti:
  • Kauno miesto muziejus maratono bėgikus pasitiks net keliuose savo skyriuose, ir visur – su 50 proc. nuolaida bilietams. Nuolaida Jums bus pritaikyta pateikus maratono dalyvio numerį arba registracijos patvirtinimą muziejaus kasininkei, prieš bilieto įsigijimą. Ši nuolaida galios visą maratono savaitgalį – birželio 7-ąją–9-ąją dienomis: Kauno miesto muziejaus Rotušės bei Pilies skyriuose ir birželio 7-ąją–8-ąją dienomis Tautinės muzikos bei M. ir K. Petrauskų skyriuose (šie skyriai sekmadieniais nedirba).
  • Maironio lietuvių literatūros muziejus ir Juozo Tumo-Vaižganto memorialinis butas-muziejus birželio 7-ąją ir 8-ąją maratono bėgikams, kurie muziejų bilietų kasose pasakys specialiai renginiui skirtą kodą „Run2M“ šiuos muziejus galės aplankyti nemokamai.
  • Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, M. Žilinsko dailės galerija, Kauno paveikslų galerija ir Istorinė prezidentūra Kaune visus užsuksiančius „Citadele Kauno maratono“ bėgikus priims net su 50 proc. nuolaida. Tikrai verta šiuos muziejus įtraukti į savo maršrutą!
  • Maratono bėgikus su puikiais rezultatais nekantrauja pasveikinti ir Kaune esantis Sporto muziejus. Čia bėgikams bus suteikiama net 50 proc. nuolaida, kuria pasinaudoti galima net dvi dienas: birželio 8-ąją ir 9-ąją.
  • Vytauto Didžiojo karo muziejus Jus pakvies apsilankyti šalia maratono registracijos palapinės eksponuojamoje parodoje „Citius Altius Fortius“. Paroda tikrai įkvėps kovai maratone – čia sužinosite daug įdomių detalių apie karių fizinį pasiruošimą.

   Jėgoms atgauti:
  • „Ali šokoladinė“ visus bėgikus, įsigijusius desertus, vaišins puodeliu kavos.
  • Baras „B2O” kviečia pietauti ir skanauti lengvais užkandžiais. Visus pietaujančius barmenai vaišins arbata arba kava.
  • Restoranas „55” Kauno maratono bėgikams suteiks 15 proc. nuolaidą maistui ir nealkoholiniams gėrimams.
  • Kavinė „Jurgis ir drakonas“ maratono dalyvius kvies skanauti viso meniu patiekalų su 15 proc. nuolaida. Be to, visus maratono dalyvius papildomai nudžiugins stikline firminio gėrimo – naminio limonado stikline.
  • Gastrobaras „Pelėdinė” bėgikus kvies pasinaudoti 15 proc. nuolaida maistui.
  • Restoranas „Piccola Italia“ visiems maratono dalyviams suteiks 15 proc. nuolaidą maistui.
  • Graikiška virtuvė „Rhodos” Kauno maratono bėgikus kvies atgauti jėgas ir pasivaišinti sveikais vaisių kokteiliais.
  • Kavinė „Sena skrynia bėgikams suteiks 10 proc. nuolaidą maistui.
  • Restoranas „Medžiotojų užeiga“visiems maratono čempionams ir čempionėms suteiks 10 proc. nuolaidą visai sąskaitai.


  Pasinaudoti nuolaidomis kavinėse ir restoranuose galėsite birželio 8 ir 9 dienomis, pateikus savo “Citadele Kauno maratonas” dalyvio numerį arba elektroninį laišką – registracijos patvirtinimą.

  Kaunas IN linki Jums puikaus laiko Kaune: asmeninių pergalių maratone bei neišdildomų #kaunastic akimirkų mieste!