Turistams

Labas, sakome Tau iš Kauno!

„Citadele Kauno maratono“ bėgikai Kauno gatves užtvindys sekmadienį, birželio 10-ąją, o kaunastiškas startas Jūsų lauks senamiesčio širdy – Rotušės aikštėje.

Ar gali taip būti, kad Jūs – pirmąkart Kaune, o gal ne pirmą, bet kada paskutinįsyk lankėtės – net prisiminti būtų sunku? Visai šalia maratono starto ir finišo – Rotušės a. 15 – į visus Jūsų klausimus mūsų turizmo informacijos centre mielai atsakys Kamilė. Čia rasite informacijos apie teminius žemėlapius Kaune, visą kitą Jums reikalingą pagalbą bei galėsite įsigyti kaunaštikų suvenyrų šeimai ir draugams – juk visada smagiau grįžti namo ne tik su maratono medaliu, bet ir mielais prisiminimais, tiesa?

O kad Jūsų smagius prisiminimus kolekcijonuoti ir įprasminti būtų paprasčiau nei paprasta, turime Jums keletą pasiūlymų, kuriais galėsite pasinaudoti visą maratono savaitgalį (birželio 8 – 10 dienomis):

Pasinaudoti aukščiau išvardintais ypatingais pasiūlymais ir nuolaidomis galėsite pateikus savo “Citadele Kauno maratonas” dalyvio numerį arba registracijos patvirtinimą. Kaunas IN linki Jums puikaus laiko Kaune: asmeninių pergalių maratone bei neišdildomų #kaunastic patirčių mieste!