Rezultatai maratonas 2018

Citadele Kauno maratono 2018 rezultatai - 42,195km

Jei radote netikslumų rezultatuose, parašykite mums info@primatiming.com
Nr. Vardas, pavardė Lytis Amžiaus grupė Vieta Vieta pagal lytį Vieta pagal amžių Oficialus laikas Realus laikas 21.098km Miestas Šalis Klubas
321 Andrej Jegorov V V 1 1 1 02:32:42 02:32:42 01:14:54 Vilnius Lithuania
247 andrius Jakševičius V V 2 2 2 02:32:54 02:32:54 01:14:17 Radviliškio r. Lithuania Vegan runners
186 Serhii Popov V V 3 3 3 02:34:48 02:34:47 01:14:55 Kyiv Ukraine UARUNNER
263 Remigijus Šnioka V V 4 4 4 02:40:37 02:40:37 01:14:55 Vilnius Lithuania F.O.C.U.S. running
220 Ruslanas Seitkalijevas V V 5 5 5 02:44:38 02:44:37 01:17:27 Šilutės r. Lithuania Vilkyćiai
341 Ernestas Vedeikis V V40 6 6 1 02:54:27 02:54:25 01:24:36 Kelmė Lithuania Kauno BMK
349 Iryna Masnyk M M 7 1 1 02:56:12 02:56:12 01:24:55 Ternopil Ukraine Kuzin Team
123 Vytautas Jazepčikas V V 8 7 6 02:57:55 02:57:54 01:22:30 Vilnius Lithuania TRItonas
348 Vidas Totilas V V40 9 8 2 02:59:21 02:59:19 01:25:33 Kauno r. Lithuania Kauno rajono savivaldybė
276 Chris Harvey V V40 10 9 3 02:59:33 02:59:25 01:27:41 Bristol United Kingdom Bristol & west AC
250 Vitas Gapsevicius V V 11 10 7 02:59:46 02:59:40 01:23:38 Jonavos r. Lithuania
372 Rolandas Vasiliauskas V V50 12 11 1 03:02:25 03:02:25 01:29:57 Vilnius Lithuania RUN
167 Linas Selianikas V V40 13 12 4 03:02:36 03:02:24 01:30:30 Kaunas Lithuania
43 Anastasiia Zakharova M M40 14 2 1 03:02:54 03:02:52 01:29:18 Svetogorsk Russian Federation TIHVIN
345 Lukas Gaigalas V V 15 13 8 03:03:22 03:03:11 01:30:54 Vilnius Lithuania
347 Artūras Linga V V40 16 14 5 03:03:51 03:03:51 01:29:59 Vilnius Lietuva Swedbank
99 Arturas Minikauskas V V 17 15 9 03:04:09 03:04:06 01:26:18 Kaunas Lithuania Varreg
101 Edvardas Junda V V40 18 16 6 03:04:56 03:04:55 01:30:49 Vilnius Lithuania Sky10
367 Alfonsas Kazlauskas V V50 19 17 2 03:05:44 03:05:43 01:31:24 Kauno r. Lithuania ASU
74 Nerijus Buivydas V V 20 18 10 03:06:06 03:06:02 01:29:18 Kaunas Lithuania Už laimingesnius vaikus mokyklose
272 Andrius Butkus V V40 21 19 7 03:09:00 03:08:50 01:31:59 Vilnius Lithuania
111 Tarae Griffin M M 22 3 2 03:09:17 03:09:09 01:31:12 Bogota United States
218 Virginijus Skrebutėnas V V 23 20 11 03:10:16 03:10:16 01:21:47 Ignalinos r. Lithuania Volvere Run
365 Arminas Čivilis V V 24 21 12 03:10:48 03:10:41 01:33:03 Panevėžys Lithuania UAB Agroliux
254 Damian Shirley V V40 25 22 8 03:10:50 03:10:47 01:33:21 London New Zealand
58 Karolis Linauskas V V 26 23 13 03:11:05 03:11:05 01:35:02 Kaunas Lithuania
329 Mindaugas ČEKAVIČIUS V V 27 24 14 03:11:45 03:11:42 01:26:15 Vilnius Lithuania Lietuvos karo akademija
90 Rimas Zavišius V V40 28 25 9 03:12:19 03:12:11 01:33:05 Kaunas Lithuania Adform
364 Marius Skučas V V 29 26 15 03:12:28 03:12:22 01:36:18 Kauno r. Lithuania GARDENA
137 ALEKSANDRAS KARPINSKIS V V40 30 27 10 03:12:29 03:12:21 01:31:57 Kaunas Lithuania Lietuvos kariuomenė
47 Gitana Akmanavičiūtė M M 31 4 3 03:13:26 03:13:23 01:29:53 Kaunas Lithuania
285 Mindaugas Garmus V V 32 28 16 03:14:23 03:13:56 01:34:03 Kaunas Lithuania SDG
315 Gunars Kegis V V50 33 29 3 03:14:45 03:14:40 01:37:26 Riga Latvia VSK Noskrien
307 Uldis Klavins V V 34 30 17 03:14:45 03:14:40 01:37:07 Sigulda Latvia VSK Noskrien Rieksti
164 Wlodzimierz Grocholewski V V40 35 31 11 03:15:40 03:15:26 01:31:14 Myslowice Poland Truchtacz Myslowice
292 Yury Kurkin V V 36 32 18 03:18:43 03:18:27 01:34:49 Voronezh Russian Federation
6 Andrius Kazlauskas V V 37 33 19 03:18:43 03:18:37 01:34:49 Kaunas Lithuania Festivus.lt
159 Mantautas Bieliauskas V V 38 34 20 03:19:13 03:19:10 01:32:34 Vilnius Lithuania Runglorious Bastards
359 Andrei Laputs V V 39 35 21 03:19:16 03:19:13 01:30:47 Minsk Belarus Amatar
97 Virgilijus Maštaitis V V40 40 36 12 03:19:24 03:18:40 01:43:57 Kauno r. Lithuania
287 Pasi Frnti V V50 41 37 4 03:20:52 03:20:33 01:36:15 Joensuu Finland Joensuu Kataja
291 Tadas Survila V V40 42 38 13 03:21:49 03:21:23 01:42:20 Kaunas Lithuania SDG
204 Elina Junnila M M40 43 5 2 03:22:03 03:21:42 01:37:14 Naantali Finland
12 Andrius Ališauskas V V 44 39 22 03:22:16 03:22:07 01:35:45 Kaunas Lithuania LSMUMA
245 Mindaugas Pašvenskas V V 45 40 23 03:22:27 03:22:02 01:35:00 Vilnius Lithuania Runglorious Bastards
253 Marc-Andre Charette V V40 46 41 14 03:22:43 03:22:38 01:37:59 Gatineau Canada
268 MANTAS MASALSKIS V V 47 42 24 03:23:19 03:23:04 01:40:32 Kaunas Lithuania SDG
371 Tadas Baranauskas V V 48 43 25 03:23:30 03:23:17 01:30:11 Šiauliai Lithuania Barclays Runners
243 Evaldas Rozplochas V V 49 44 26 03:25:19 03:25:11 01:37:09 Kaunas Lithuania
81 Mindaugas Stanys V V 50 45 27 03:25:44 03:25:30 01:36:11 Vilnius Lithuania URM Bėgikų klubas
27 Valdas Šmaižys V V40 51 46 15 03:26:16 03:26:10 01:39:29 Vilnius Lithuania VIP
259 Arturas Volianskis V V40 52 47 16 03:26:36 03:26:29 01:38:10 Kaunas Lithuania
231 Paulau Siarhei V V 53 48 28 03:26:41 03:26:24 01:40:32 Mogilev Belarus
156 Justinas Čekanauskas V V 54 49 29 03:27:02 03:26:38 01:37:40 Jonava Lithuania BK Maratonas, Jonava
75 Karolis Devyžis V V 55 50 30 03:27:27 03:26:33 01:40:43 Vilnius Lithuania
282 Sigitas Ciukša V V40 56 51 17 03:27:33 03:27:07 01:42:39 Kaunas Lithuania SDG
160 Gytis Baranauskas V V50 57 52 5 03:27:33 03:27:06 01:34:40 Kaunas Lithuania
172 Vaidas Tamošauskas V V50 58 53 6 03:27:57 03:27:37 01:41:53 Telšiai Lithuania
273 Dmytro Trots V V 59 54 31 03:28:25 03:28:06 01:42:35 Kyiv Ukraine Mercator Medical
377 Artūras Meškutavičius V V 60 55 32 03:28:40 03:28:27 01:40:21 Vilnius Lithuania
144 Vladimir Frolov V V40 61 56 18 03:28:48 03:28:36 01:37:28 Tallinn Estonia Jolantex
336 Linas Balsys V V40 62 57 19 03:28:48 03:28:46 01:39:03 Vilnius Lithuania LASF
233 Raik Manz V V40 63 58 20 03:28:51 03:28:11 01:46:41 Hvalstad Germany
366 Darius Masionis V V 64 59 33 03:28:57 03:28:39 01:43:31 Kaunas Lithuania TRItonas
313 Edvinas Dargužis V V 65 60 34 03:29:09 03:29:04 01:35:23 Kaunas Lithuania
96 Algirdas Matas V V 66 61 35 03:29:17 03:29:04 01:41:21 Kaunas Lithuania
322 Viktors Saveljevs V V 67 62 36 03:29:33 03:29:17 01:44:55 Alūksne Latvia VSK Noskrien
312 Ivars Vertuls V V 68 63 37 03:29:33 03:29:19 01:44:55 Riga Latvia VSK Noskrien
31 Vytautas Garla V V50 69 64 7 03:31:09 03:31:01 01:37:22 Panevėžys Lithuania BM Panevėžys
275 Nerijus Lukaševičius V V 70 65 38 03:31:09 03:30:39 01:43:35 Kaunas Lithuania Kauno maratono klubas
60 Rolandas Kriugžda V V 71 66 39 03:31:46 03:31:33 01:37:45 Kaišiadorys Lithuania Kaišiadorys BĖGA
225 Virginijus Bendoraitis V V50 72 67 8 03:33:33 03:33:26 01:37:21 Kaunas Lithuania
361 Andrej Voinilko V V 73 68 40 03:34:30 03:34:29 01:37:04 Vilnius Lithuania
290 noriaki abe V V40 74 69 21 03:34:52 03:34:31 01:44:55 Paris Japan
23 Vilmantas Juras V V 75 70 41 03:34:59 03:34:50 01:35:53 Kaunas Lithuania Adform
56 Egidijus Laskovas V V40 76 71 22 03:35:00 03:34:53 01:37:14 Kaunas Lithuania Bėgimo Klubas
187 Rytis Zajančkauskas V V40 77 72 23 03:35:14 03:35:08 01:35:17 Vilnius Lithuania Šviesos Kariai
338 Sada Bukšnienė M M50 78 6 1 03:35:38 03:35:34 01:44:00 Kaunas Lithuania Kauno BMK
22 Donatas Gurnys V V 79 73 42 03:35:50 03:35:42 01:34:23 Kaunas Lithuania K-Ready
161 Vadimas Makušinas V V40 80 74 24 03:36:17 03:35:39 01:39:58 Panevėžys Lithuania Vėtra
238 Jurij Dorofejev V V40 81 75 25 03:36:54 03:36:40 01:45:34 Vilnius Lithuania sviesos kariai
41 Bernardas Zokas V V 82 76 43 03:37:00 03:36:25 01:43:15 Kaunas Lithuania
109 Kazimieras Senavaitis V V40 83 77 26 03:37:10 03:36:59 01:39:29 Prienai Lithuania
2 Vladimiras Uljanovas V V40 84 78 27 03:37:28 03:37:06 01:45:02 Vilnius Lithuania Forza Milan
77 Žydrūnas Baltrušaitis V V40 85 79 28 03:37:41 03:37:07 01:50:43 Vilnius Lithuania Na, pagauk!
244 Andrius Kaikaris V V40 86 80 29 03:38:00 03:37:31 01:43:59 Vilnius Lithuania Runglorious Bastards
44 Jonas Juška V V40 87 81 30 03:38:07 03:37:45 01:43:28 Kaunas Lithuania Kauno BMK
141 Simas Grincevičius V V 88 82 44 03:38:45 03:38:26 01:45:38 Kauno r. Lithuania
239 Saulius Litvinavicius V V40 89 83 31 03:38:50 03:37:45 01:43:57 Jonava Lithuania Maratonas
279 Rimantas Laskauskas V V 90 84 45 03:39:04 03:38:45 01:45:01 Kaunas Lithuania MeinArt animation studio
374 RAIMONDAS BRAZIULIS V V40 91 85 32 03:39:17 03:39:09 01:44:01 Ignalina Lithuania M.Trinkuno aukletinis
98 Mindaugas Savickas V V 92 86 46 03:39:18 03:38:50 01:44:57 Kaunas Lithuania Šešios trim
369 Vytis Aleksiejūnas V V40 93 87 33 03:39:35 03:39:24 01:42:45 Kaunas Lithuania Fuldataler
299 Andrius Baltuška V V40 94 88 34 03:39:47 03:39:24 01:39:54 Klaipėda Lithuania
223 Donatas Bruožis V V 95 89 47 03:39:59 03:39:31 01:40:53 Kaunas Lithuania “Tora”
5 Anita Kvamme M M 96 7 4 03:40:09 03:39:58 01:44:23 Bergen Norway
236 Tadas Milašius V V 97 90 48 03:40:43 03:40:29 01:43:51 Vilnius Lithuania Šviesos Kariai
355 Ignas Dombrauskis V V 98 91 49 03:40:47 03:39:45 01:42:52 Kaunas Lithuania Bėgiko Užrašai - KTU
390 Martynas Keršanskas V V 99 92 50 03:41:07 03:40:28 01:39:03 Kaunas Lithuania
185 Algirdas Džiaugys V V40 100 93 35 03:41:46 03:41:39 01:39:10 Kaunas Lithuania OK Medeina - VDU
207 Mariusz Gazda V V40 101 94 36 03:41:51 03:41:42 01:49:55 Krosno Poland KROSNO
266 ANDRIUS CICĖNAS V V40 102 95 37 03:42:51 03:42:24 01:44:55 Kaunas Lithuania SDG
362 DZMITRY KAZAK V V 103 96 51 03:42:54 03:42:20 01:49:51 MINSK Belarus
110 Simas Stasiukaitis V V 104 97 52 03:43:19 03:42:47 01:54:58 Karmėlava Lithuania Bėgimo Klubas
241 Vilija Damašickienė M M50 105 8 2 03:43:28 03:43:24 01:41:17 Jonava Lithuania Maratonas
206 Nerijus Žymančius V V 106 98 53 03:43:50 03:43:12 01:48:40 Kaunas Lithuania
147 Ryan Brown V V 107 99 54 03:44:01 03:43:31 01:51:55 Huddersfield United Kingdom
150 Audrius Viplentas V V40 108 100 38 03:44:57 03:44:45 01:40:56 Kaunas Lithuania
316 JANIS MIEZERS V V40 109 101 39 03:45:13 03:44:49 01:51:55 RIGA Latvia VSK Noskrien
310 Rolands Štrehers V V 110 102 55 03:45:13 03:44:48 01:51:55 Liepāja Latvia VSK Noskrien
303 Adam Rose V V40 111 103 40 03:46:49 03:46:35 01:44:59 Bromley United Kingdom
332 Mantas Čekaitis V V 112 104 56 03:48:49 03:48:38 01:42:52 Kaunas Lithuania LEMONA electronics / BRO tents
17 Mindaugas Čeida V V 113 105 57 03:49:16 03:48:26 01:51:57 Kaunas Lithuania
350 Egidijus Gelgota V V 114 106 58 03:49:43 03:49:03 01:45:51 Vilnius Lithuania EG Solutions UAB
262 Hanna Levaniuk M M 115 9 5 03:50:13 03:49:25 01:51:47 Brest Belarus Yellow Cap Run
325 Justinas Kvietka V V 116 107 59 03:50:48 03:49:41 01:52:44 Kaunas Lithuania Citadele bankas
132 Oleg Kozlov V V 117 108 60 03:51:01 03:50:42 01:44:53 Tallinn Estonia
29 Ernestas Žentelis V V 118 109 61 03:51:25 03:51:06 01:44:53 Jonava Lithuania Bėgimo Klubas
331 Tadas Čekaitis V V 119 110 62 03:51:31 03:51:20 01:42:57 Kaunas Lithuania BRO Tents
183 Ramūnas Burokas V V 120 111 63 03:51:40 03:50:58 01:52:57 Marijampolė Lithuania
237 Genadijus Makuševas V V50 121 112 9 03:51:40 03:51:30 01:38:34 Vilnius Lithuania Grant Thornton Baltic
352 Egidijus Navickas V V 122 113 64 03:51:49 03:50:55 01:45:46 Vilnius Lithuania Šviesos Kariai
122 Pasi Nurkka V V50 123 114 10 03:51:55 03:51:31 01:45:23 Lappeenranta Finland TAK
124 Justus Ojala V V40 124 115 41 03:51:59 03:51:36 01:47:00 Espoo Finland MLMC
153 Gintautas Virketis V V40 125 116 42 03:53:03 03:52:34 01:51:55 Kretinga Lithuania
270 DOVYDAS KAMINSKAS V V 126 117 65 03:53:11 03:52:28 01:50:43 Kaunas Lithuania SDG
57 Lars Hessel V V50 127 118 11 03:53:23 03:53:09 01:44:57 Neubrandenburg Germany SV Turbine Neubrandenburg e.V.
170 David Goodwin V V50 128 119 12 03:53:54 03:52:51 01:55:28 Cradley Heath United Kingdom Sandwell Valley RC
87 Edvardas Linkevičius V V50 129 120 13 03:54:02 03:54:02 01:51:55 Kaunas Lithuania Jonavos Maratonas
39 Paulius Avižinis V V40 130 121 43 03:54:25 03:53:54 01:44:32 Vilnius Lithuania Avižos
339 Vidmantas Dobrovolskas V V50 131 122 14 03:54:37 03:54:22 01:44:55 Kaunas Lithuania Kauno BMK
133 Dariusz Dawidejt V V 132 123 66 03:54:58 03:54:09 02:01:04 Augustw Poland ATP AUGUSTW
16 Marijus Keršulis V V 133 124 67 03:55:15 03:54:25 01:48:40 Kaunas Lithuania Future Electronics
140 Gediminas Kinderis V V50 134 125 15 03:55:24 03:54:41 01:45:30 Kaunas Lithuania Kauno BMK
196 Rainer Molina V V 135 126 68 03:55:25 03:54:13 01:51:10 Cusco Peru
35 Darius Bisikirskas V V 136 127 69 03:55:27 03:55:01 01:45:46 Kaunas Lithuania Banai running
116 Eero Kling V V40 137 128 44 03:55:28 03:55:04 01:48:38 Espoo Finland MLMC
278 Meinardas Valkevičius V V 138 129 70 03:56:06 03:55:44 01:45:01 Vilnius Lithuania MeinArt animation studio
281 Raimondas Drule V V 139 130 71 03:56:29 03:56:12 01:53:02 Vilnius Lithuania DHL
323 Šarūnas Jurėnas V V40 140 131 45 03:56:31 03:55:58 01:51:57 Kaunas Lithuania Gyvenk sveikai
370 Virginijus Šaudys V V40 141 132 46 03:56:40 03:56:01 01:50:40 Kauno r. Lithuania bėgikai.lt
333 Aivaras Kriščiūnas V V40 142 133 47 03:56:52 03:56:42 01:45:19 Kaunas Lithuania
173 Valdemaras Drozd V V 143 134 72 03:56:55 03:56:25 01:57:56 Vilnius Lithuania Tesonet
288 Tomas Okmanas V V 144 135 73 03:56:55 03:56:26 01:57:56 Vilnius Lithuania Tesonet
120 Vytautas Jurkus V V50 145 136 16 03:57:01 03:56:45 01:51:53 Vilnius Lithuania Na, pagauk!
19 Vaidotas Pranskūnas V V 146 137 74 03:57:53 03:57:04 01:53:24 Klaipėda Lithuania
151 Martynas Laukaitis V V 147 138 75 03:58:00 03:57:41 01:51:09 Kaunas Lithuania Jaunųjų gydytojų asociacija/Lietuvos sveikatos mokslų universitetas/Kauno klinikos
228 Pedro Aragn Fernndez V V 148 139 76 03:58:04 03:57:33 01:48:14 Puebla Mexico
108 Adam Uliczny V V40 149 140 48 03:58:04 03:58:00 01:43:01 Lublin Poland Lubelska Grupa Triathlonu
229 Sebastian Rojas V V 150 141 77 03:58:06 03:57:36 01:56:03 Munich Costa Rica
198 Antar Drews V V 151 142 78 03:58:26 03:57:56 01:56:03 Munich Costa Rica
1 Donald Nicolson V V50 152 143 17 03:58:39 03:58:19 01:45:29 Strathaven United Kingdom Strathaven Striders
84 Arūnas Dubinskas V V40 153 144 49 03:58:55 03:58:49 01:54:09 Vilnius Lithuania
4 John Kinchen V V50 154 145 18 03:59:39 03:58:55 01:49:21 Hayling Island United Kingdom
306 Ainārs Gudēvics V V 155 146 79 03:59:45 03:59:11 01:59:35 Jelgava Latvia VSK Noskrien
308 Dāvis Poliņš V V 156 147 80 03:59:47 03:59:12 01:59:36 Gulbene, Riga Latvia VSK Noskrien
227 katrin may M M40 157 10 3 04:00:18 03:59:41 01:55:27 Kopenhagen Austria Running Sushi
249 paul richards V V40 158 148 50 04:00:33 03:59:31 01:54:23 Solihull United Kingdom Kings Heath RC
235 Rimantas Ramanauskas V V60 159 149 1 04:01:25 04:01:18 01:44:04 Vilkaviškis Lithuania RKG
317 Albert Veiksa V V50 160 150 19 04:02:28 04:01:43 01:58:11 Visagino r. Lithuania
328 Stanislav Pisockij V V 161 151 81 04:02:29 04:01:43 01:58:11 Visagino r. Lithuania Vegan
256 Julius Sakalauskas V V 162 152 82 04:02:59 04:02:26 01:54:39 Kaunas Lithuania VIP
18 Ieva Saltonienė M M 163 11 6 04:02:59 04:02:26 01:54:41 Kaunas Lithuania VIP
15 Andrius Motiejūnas V V 164 153 83 04:02:59 04:02:27 01:54:36 Kaunas Lithuania VIP
224 Darius Remeika V V 165 154 84 04:03:09 04:03:02 01:41:58 Vilnius Lithuania
135 Svajūnas Bolmantas V V40 166 155 51 04:03:29 04:02:55 01:58:52 Kaunas Lithuania
118 Jai Sankar Seelam V V 167 156 85 04:03:43 04:02:40 01:54:50 Kakinada India
360 Anatoli Laputs V V50 168 157 20 04:04:24 04:04:21 01:52:57 Minsk Belarus Amatar
269 ALGIRDAS MEDEIKIS V V 169 158 86 04:05:01 04:04:55 01:44:16 Kaunas Lithuania SDG
89 Saulius Mockaitis V V50 170 159 21 04:05:27 04:04:58 01:57:30 Kaunas Lithuania Kauno BMK
391 Tomas Mankus V V 171 160 87 04:06:58 04:06:04 01:54:55 Kaunas Lithuania
340 Romas Jasinskas V V70 172 161 1 04:07:10 04:07:08 01:53:45 Panevėžys Lithuania Kauno BMK
214 Józef Urbański V V60 173 162 2 04:07:20 04:06:52 02:00:45 Krosno Poland kkb Mosir Krosno
154 Arvydas Jurgelevičius V V40 174 163 52 04:07:46 04:07:01 01:55:09 Visaginas Lithuania
342 Kęstas Krincius V V 175 164 88 04:07:50 04:07:01 01:43:13 Kelmė Lithuania Kauno BMK
222 Eugenijus Žvykas V V 176 165 89 04:08:15 04:07:55 01:51:09 Panevėžys Lithuania Panevėžio bėgimo klubas
324 Kęstutis Rukša V V 177 166 90 04:08:34 04:07:59 01:58:56 Vilnius Lithuania
158 Augustas Muralis V V 178 167 91 04:08:40 04:08:12 01:54:25 Kaunas Lithuania Axis Transport
157 Eimantas Gadrus V V 179 168 92 04:08:41 04:08:11 01:54:25 Kaunas Lithuania Axis Transport
184 Yury Bura V V 180 169 93 04:09:56 04:09:38 01:46:33 Kobrin Belarus Dovydko Club
40 ren Christiany V V60 181 170 3 04:10:04 04:09:38 01:56:25 St Cyr sur Loire France Reveil Sportif St Cyr
289 Kęstutis Knezius V V50 182 171 22 04:10:07 04:09:27 01:59:07 Vilnius Lithuania
320 Elisa Kasparick M M 183 12 7 04:10:14 04:09:11 02:23:56 Dsseldorf Germany
356 Raimondas Šliumba V V50 184 172 23 04:10:19 04:09:57 01:51:51 Kaunas Lithuania
134 Jan Sierocki V V50 185 173 24 04:11:03 04:10:15 01:59:57 Augustw Poland ATP AUGUSTW
304 Inga Bružikienė M M 186 13 8 04:11:38 04:11:07 01:56:52 Kaunas Lithuania
294 Mindaugas Šatkus V V 187 174 94 04:11:39 04:10:38 02:04:11 Kaunas Lithuania Šešios Trim - KTU
174 Tomi Hakala V V40 188 175 53 04:12:24 04:12:00 01:56:44 Espoo Finland MLMC
295 Pia Auvinen M M50 189 14 3 04:12:37 04:12:11 02:02:48 Nurmijarvi Finland
257 Renata Rimšienė M M 190 15 9 04:12:44 04:11:51 02:01:34 Kaišiadorių r. Lithuania Citadele bankas
76 Domantas Gražinskis V V 191 176 95 04:12:47 04:12:26 02:00:01 Marijampolė Lithuania
301 Aleksandrs Antonovs V V40 192 177 54 04:13:03 04:11:51 02:01:51 Riga Latvia &A