Nuotolinis-Bėgimas

Nuotolinis Kauno maratono bėgimas

Nuotolinis „Citadele Kauno maratonas” – tai dalyvavimas renginyje neatvykus į renginio vietą. Kaip tai padaryti? Reikia bėgti savo mieste su draugais, bendradarbiais ar bendraminčiais, sekti rezultatus išmaniosiomis programomis, viską užfiksuoti ir atsiųsti mums. „Citadele Kauno maratono“ medalius dalyviai gautų per dvi savaites po rezultatų pateikimo.

Šiuo metu ieškome aktyvių „Citadele Kauno maratono“ ambasadorių visame pasaulyje. Atsiradus miesto ambasadoriui bus galima registruotis į nuotolinį renginį. Jeigu jūsų miesto sąraše nėra, vadinasi arba ambasadoriaus nėra, arba juo gali būti Tu.

Kviečiame sekti San Francisko lietuvių pavyzdžiu ir „Citadele Kauno maratoną“ suorganizuoti savo mieste. Štai kaip atrodė bėgimas JAV :

Mes patarsime, kaip geriausia suorganizuoti neoficialų bėgimo renginį, o jūs pakviesite bendruomenę praleisti laiką kartu ir pasidalintumėte kartu praleistomis akimirkomis.

Viskas ko mes prašome, tai vaizdinės medžiagos iš Jūsų pasiruošimo „Citadele Kauno maratonui“, taip pat nuotraukų ar vaizdo įrašų iš renginio dienos. Jais pasidalinsime renginio metu Kaune, dideliame ekrane, esančiame Kauno rotušės aikštėje. Taip pat ir kitais mūsų komunikacijos kanalais.

Susidomėjote?

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!

El. paštas: run@kmk.lt

Tel.: +37067625485