Nuotolinio Kauno maratono 2021 rezultatai

Rezultatai pateikiami pagal distancijas, pasirinkite savo distanciją
Diplomas Nr. Vardas, pavardė Lytis Distancija Laikas Miestas Šalis Klubas
2443 Aleksandra Mažylienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2383 Justas Kocius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Baltic Transline
2073 Renata Podobed Moteris 10KM Distancija įvekta Mažeikiai Lietuva
2224 Auksė Kornevaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2051 Evaldas Rozplochas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2108 Lukas Gužys Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2163 Vilma Juchnevičiūtė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Omniva
2293 Tadas Varanauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2110 Ričardas Duonelavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kauno r. Lietuva Hollister
2111 Kristina Kubulkienė Moteris 10KM Distancija įvekta Joniškis Lietuva Bėgimo klubas
2225 Ieva Kazakaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2112 Mindaugas Grigelis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2442 Kastytis Kasperavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2367 Loreta Malijonienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Bėgimo klubas
2113 Laimutė Vaičiūnienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2166 Rūta Šeštokaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Omniva
2444 Živilė Ožeraitytė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2061 Galina Segenienė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva
2448 Tadas Žitinskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2169 Agnė Valinevičienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2299 Jurgita Trijonytė Moteris 10KM Distancija įvekta Panevėžys Lietuva
2449 Laura Truskauskaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2119 Pavelas Beleckis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Devbridge LT
2304 Gintarė Proscevičienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2230 Jolita Valiuvienė Moteris 10KM Distancija įvekta Klaipėda Lietuva
2120 Saulius Bosevičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva HELLA in motion
2453 Vita Vaišnytė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva
2375 Narimantas Šedys Vyras 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva Dalytė forever
2451 Justina Berškytė Moteris 10KM Distancija įvekta Alytus Lietuva
2121 Lina Ramanauskienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kauno r. Lietuva HELLA in motion
2124 Gediminas Narkus Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Teltonika Networks
2311 Robertas Primagovas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Vaikų linija
2455 Ignas Jurgaitis Vyras 10KM Distancija įvekta Tauragė Lietuva
2068 Viktorija Meilutienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2181 Audrius Gudauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2069 Aistė Tarasovienė Moteris 10KM Distancija įvekta Klaipėda Lietuva
2243 Marius Skeiverys Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2244 Karolis Rudys Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Littelfuse
2381 Aurelijus Petrauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Baltic Transline
2012 Nerijus Varnas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Kauno technikos kolegija
2071 Jaroslav Lukaševič Vyras 10KM Distancija įvekta Kaišiadorių r. Lietuva
2384 Matas Šablevičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Baltic Transline
2067 Vita DAUDARAVIČIENĖ Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva SK Lapių medžioklė
2387 Audrius Andrulis Vyras 10KM Distancija įvekta Alytus Lietuva Alytus
2388 Aurelija Pavinkšnytė Moteris 10KM Distancija įvekta Klaipėda Lietuva B.K. JonasMaratonas
2392 Lukas Keturakis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2333 Lina Žebrauskienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2131 Linas Kurauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2394 Tomas Steponkus Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2395 Asta Bradūnaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Alytus Lietuva
2080 Sergeju Kasperavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva
2325 Vaidotas Baltrušaitis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Šešios Trim
2327 Laimutė Kanapskienė Moteris 10KM Distancija įvekta Jurbarkas Lietuva
2396 Dovydas Liutkauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2064 Zina Doviltytė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2398 Benita Norvaišaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2402 Simonas Kasperavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2190 Daiva Lukošiūtė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2334 Edvinas Levišauskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2445 Justina Rimšė Moteris 10KM Distancija įvekta Šiauliai Lietuva
2138 Paulius Pocius Vyras 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva
2084 Silvija Ambrizaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2083 Inga Navickienė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva
2410 Martynas Paulavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Baltic Transline
2340 Inara Kondratavičiūtė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2341 Aušrinė Marija Juonytė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva OCR Baltic warriors
2411 Mantas Dudanavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Marijampolė Lietuva
2033 Jurgita Martinkevičė Moteris 10KM Distancija įvekta Kėdainiai Lietuva Bėgimo klubas
2413 Monika Markovičienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2034 Donatas Baltrušaitis Vyras 10KM Distancija įvekta Kėdainiai Lietuva
2148 Aneta Bastytė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2089 Martynas Kairys Vyras 10KM Distancija įvekta Panevėžys Lietuva
2115 Robertas Drabavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Elektrėnai Lietuva
2154 Toma Naumčiuk Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2347 Neringa Laugalienė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva SDG
2456 Tomas Šalčiūnas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2040 Edita Vilpišauskienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2091 Aistė Valantiejienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kauno r. Lietuva Hollister
2153 Aurelijus Volskis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2209 Vaida Damidavičienė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2226 Skaistė Šereckė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Skaiste-Sky
2155 Andželika Naumčiuk Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2094 Simona Čėsnienė Moteris 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva B.K. JonasMaratonas
2093 Vytautas Vilimavičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva -
2353 Klaudijus Urbonas Vyras 10KM Distancija įvekta Tauragė Lietuva
2098 Auksė Kornevaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2099 Erikas Bubnelis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Hollister
2431 Ramūnas Vilčinskas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Kauno BMK
2157 Ignas Skavydas Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2216 Andrius Ivaškevičius Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Komanda AI
2432 Ingrida Mažuikaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2283 Laurita Vilutė Moteris 10KM Distancija įvekta Ukmergė Lietuva Narbutas
2433 Tautvydas Valkevičius Vyras 10KM Distancija įvekta Vilnius Lietuva Meinart Animation Studio
2054 Gabriele Ulinskaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva ŠešiosTrim
2436 Aušrinė Tarasevičiūtė Moteris 10KM Distancija įvekta Kelmė Lietuva
2288 Eimantė Kubiliūtė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2363 Deimantė Boreišaitė Moteris 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva Devbridge
2435 Tautvydas Kumštis Vyras 10KM Distancija įvekta Kaunas Lietuva
2439 Andrius Jakševičius Vyras 10KM 00:32:45 Radviliškio r. Lietuva Vegan runner
2420 Tadas Pultinavičius Vyras 10KM 00:37:10 Kaunas Lietuva Origami runners
2134 Andrius Vaitkevičius Vyras 10KM 00:37:11 Kaunas Lietuva Aconitum
2055 Klaudijus Indreliūnas Vyras 10KM 00:38:42 Vilnius Lietuva Kauno BMK
2269 Ernestas Burokas Vyras 10KM 00:39:55 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
2252 Aurimas Kuprys Vyras 10KM 00:41:55 Kaunas Lietuva Origami runners
2118 Andrius Slavickas Vyras 10KM 00:42:03 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
2379 Edmundas Brazauskas Vyras 10KM 00:42:06 Trakai Lietuva
2270 Aivijus Samajauskas Vyras 10KM 00:43:08 Kaunas Lietuva
2317 Egidijus Sereičikas Vyras 10KM 00:43:40 Klaipėda Lietuva Druskininkai
2423 Irmantas Bataitis Vyras 10KM 00:43:40 Kaunas Lietuva
2238 Renaldas Kazlauskas Vyras 10KM 00:45:14 Jonava Lietuva NKT Lithuania
2438 Marius Sviderskas Vyras 10KM 00:45:56 Vilnius Lietuva
2349 Mindaugas Paškevičius Vyras 10KM 00:46:39 Kaunas Lietuva
2191 Simas Biekša Vyras 10KM 00:47:09 Kaunas Lietuva
2259 Paulius Nastareika Vyras 10KM 00:47:15 Kaunas Lietuva Hollister
2300 Vaidas Batutis Vyras 10KM 00:47:16 Vilnius Lietuva Asparagoose
2409 Arminas Grigalis Vyras 10KM 00:47:36 Kėdainiai Lietuva
2052 Dmitrij Koblinec Vyras 10KM 00:47:46 Kaunas Lietuva
2427 Mantas Valionis Vyras 10KM 00:48:16 Kaunas Lietuva
2366 Simonas Padriezas Vyras 10KM 00:48:44 Kaunas Lietuva Ikigai team
2362 Andrius Zaicevas Vyras 10KM 00:49:01 Alytus Lietuva
2059 Donatas Ručinskas Vyras 10KM 00:49:11 Kaunas Lietuva
2047 Julita Bikulčiūtė Moteris 10KM 00:49:38 Kaunas Lietuva
2048 Marius Geležinis Vyras 10KM 00:49:38 Kaunas Lietuva DevOcean LT
2255 Tadas Didvalis Vyras 10KM 00:49:44 Kaunas Lietuva Jaunimo linija
2023 Vaiva Baniulytė Moteris 10KM 00:49:51 Kaunas Lietuva
2361 Linas Solomachin Vyras 10KM 00:49:57 Kaunas Lietuva Šešios trim
2371 Gintautas Zaleckas Vyras 10KM 00:50:10 Panevėžys Lietuva Bėgimo klubas
2173 Modestas Juonys Vyras 10KM 00:50:22 Vilnius Lietuva OCR Baltic warriors
2447 Andrius Šalaševičius Vyras 10KM 00:50:54 Kaunas Lietuva
2021 Šarūnas Selvestravičius Vyras 10KM 00:50:55 Kaunas Lietuva
2133 Karolis Šeibokas Vyras 10KM 00:51:06 Vilnius Lietuva
2356 Augustas Romanovskis Vyras 10KM 00:51:06 Kauno r. Lietuva
2303 Tomas Silgys Vyras 10KM 00:51:25 Panevėžys Lietuva Bėgimo klubas
2136 Rasa Martinonytė Moteris 10KM 00:51:27 Kaunas Lietuva Hegelmann Transporte
2251 Karolis Šuliauskas Vyras 10KM 00:51:39 Kaunas Lietuva Be fit by Karolis
2408 Juozapas Ziliukas Vyras 10KM 00:51:40 Kaunas Lietuva PVcase
2305 Gintarė Burbaitė Moteris 10KM 00:51:52 Kaunas Lietuva I RUN LT
2177 Aleksandras Klebanskij Vyras 10KM 00:52:00 Kaunas Lietuva
2164 Valdas Bartaška Vyras 10KM 00:52:19 Vilnius Lietuva Vilnius
2018 Gerda Dambrauskaitė Moteris 10KM 00:52:26 Kaunas Lietuva
2365 Deividas Kulakauskas Vyras 10KM 00:52:28 Ukmergė Lietuva
2137 Ignas Kriukas Vyras 10KM 00:52:32 Kaunas Lietuva Hegelmann Transporte
2008 Laura Jakštaitė Moteris 10KM 00:52:48 Vilnius Lietuva
2028 Linas Levanauskas Vyras 10KM 00:53:03 Kaunas Lietuva
2215 Evelina Sabeckytė Moteris 10KM 00:53:12 Kaunas Lietuva
2135 Valentas Deleckis Vyras 10KM 00:53:28 Kaunas Lietuva Aconitum
2257 Gediminas Šmita Vyras 10KM 00:53:34 Kaunas Lietuva Festo
2307 Monika Ivaškienė Moteris 10KM 00:53:43 Biržai Lietuva
2015 Dina Šurpickaja Moteris 10KM 00:53:52 Vilnius Lietuva
2266 Edvinas Radzevičius Vyras 10KM 00:53:54 Kaunas Lietuva Žalgirio Garbės klubas
2103 Pavelas Rogalis Vyras 10KM 00:53:59 Šalčininkai Lietuva
2382 Ignas Rinkevičius Vyras 10KM 00:54:17 Kaunas Lietuva Baltic Transline
2143 Giedrė Kerinienė Moteris 10KM 00:54:18 Kaunas Lietuva Hegelmann Transporte
2373 Rūta Krasnickaitė Moteris 10KM 00:54:20 Kaunas Lietuva Šešios Trim
2336 Gytis Brusokas Vyras 10KM 00:54:24 Kaunas Lietuva SDG
2345 Benas Mikalauskas Vyras 10KM 00:54:26 Vilnius Lietuva SDG
2016 Ugnė Dvilevičiūtė Moteris 10KM 00:54:35 Vilnius Lietuva Trakų triatlono būrelis
2403 Janina Paliulienė Moteris 10KM 00:54:37 Birštonas Lietuva
2273 Andrius Kmieliauskas Vyras 10KM 00:54:41 Kaunas Lietuva Littelfuse
2378 Lukas Čemerka Vyras 10KM 00:54:43 Kaunas Lietuva
2042 Nerijus Gedeika Vyras 10KM 00:54:44 Kaunas Lietuva TS-LKD
2200 Ovidijus Ročius Vyras 10KM 00:54:47 Kaunas Lietuva GARDENA
2005 Lukas Sabaliauskas Vyras 10KM 00:55:02 Vilnius Lietuva Mia San Litauen
2142 Tomas Želionis Vyras 10KM 00:55:02 Kaunas Lietuva Riverun
2235 Gediminas Valinčius Vyras 10KM 00:55:06 Kaunas Lietuva
2287 Nemunas Tumavičius Vyras 10KM 00:55:09 Kaunas Lietuva Littelfuse
2077 Eimantas Kadiša Vyras 10KM 00:55:15 Kaunas Lietuva
2187 Marius Mažeika Vyras 10KM 00:55:17 Kaunas Lietuva Kauno technikos kolegija
2057 Rimvydas Strielkūnas Vyras 10KM 00:55:30 Vilnius Lietuva Geram esu aš geras
2374 Solveiga Špakauskaitė Moteris 10KM 00:55:32 Kaunas Lietuva Šešios Trim
2335 Valdas Baranauskas Vyras 10KM 00:55:33 Kaunas Lietuva Blaster
2058 Kasparas Strielkūnas Vyras 10KM 00:55:39 Vilnius Lietuva
2162 Egidijus Grigalionis Vyras 10KM 00:55:47 Panevėžys Lietuva
2146 Tomas Stumbrys Vyras 10KM 00:55:47 Kaunas Lietuva Strongpoint
2372 Samanta Bliuvaitė Moteris 10KM 00:56:00 Kaunas Lietuva
2250 Anatolijus Bogomolnikovas Vyras 10KM 00:56:07 Jonava Lietuva Jonavos maratonas
2114 Mindaugas Mažeika Vyras 10KM 00:56:24 Kaunas Lietuva Hollister
2320 Vytautas Kiudys Vyras 10KM 00:56:25 Kaunas Lietuva Blaster
2306 Laura Dževečkienė Moteris 10KM 00:56:39 Biržai Lietuva
2380 Aušra Balčiūnaitytė Moteris 10KM 00:57:19 Kaunas Lietuva Littelfuse
2343 Darius Rauba Vyras 10KM 00:57:19 Šiauliai Lietuva SDG
2421 Monika Kaltenytė Moteris 10KM 00:57:30 Vilnius Lietuva
2369 Renatas Jonelis Vyras 10KM 00:57:52 Klaipėda Lietuva GrG
2415 Diana Dainytė Moteris 10KM 00:58.30 Kaunas Lietuva Bėgimo klubas
2245 Augustinas Sprangauskas Vyras 10KM 00:58:07 Kaunas Lietuva Littelfuse
2207 Eugenijus Kamalovas Vyras 10KM 00:58:09 Kaunas Lietuva Hegelmann Transporte
2360 Oskar Makovski Vyras 10KM 00:58:14 Vilnius Lietuva
2351 Antanas Kildušis Vyras 10KM 00:58:30 Kaunas Lietuva Littelfuse
2090 Simona Ostachavičiūtė Moteris 10KM 00:58:34 Kaunas Lietuva Insoft
2406 Andrej Dunovskij Vyras 10KM 00:58:36 Vilnius Lietuva
2228 Paulius Dirmeikis Vyras 10KM 00:58:41 Kaunas Lietuva
2404 Robertas Vyšniauskas Vyras 10KM 00:58:50 Kaunas Lietuva Vyšnių kompotas
2286 Audrius Bagdanavičius Vyras 10KM 00:58:57 Kaunas Lietuva 10km team
2065 Jonas Varnauskas Vyras 10KM 00:59:00 Vilnius Lietuva
2329 Mindaugas Česnavičius Vyras 10KM 00:59:06 Kaunas Lietuva Littelfuse
2285 Linas Bagdanavicius Vyras 10KM 00:59:12 Kaunas Lietuva 10km team
2199 Antanas Urbonavičius Vyras 10KM 00:59:19 Kaunas Lietuva Barzda
2264 Arūnas Jankauskas Vyras 10KM 00:59:22 Klaipėda Lietuva
2315 Rolandas Brokorius Vyras 10KM 00:59:24 Marijampolė Lietuva Bėgimo klubas
2441 Justas Kasperaitis Vyras 10KM 00:59:31 Kaunas Lietuva
2147 Adrija Krasauskaitė Moteris 10KM 00:59:31 Kaunas Lietuva
2044 Modestas Sereika Vyras 10KM 00:59:32 Kaunas Lietuva
2454 Irma Jonaitienė Moteris 10KM 00:59:35 Kaunas Lietuva
2323 Kostas Paškevičius Vyras 10KM 00:59:40 Kaunas Lietuva
2221 Karolina Voiciukaitė Moteris 10KM 00:59:44 Vilnius Lietuva Šaltinis
2010 Algirdas Pukis Vyras 10KM 00:59:48 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
2298 Rolandas Brazauskas Vyras 10KM 00:59:55 Vilnius Lietuva Danske Bank
2452 Auksuolė Adomaitienė Moteris 10KM 01.13.26 Kaunas Lietuva Bėgimo klubas
2296 Aras Drūlia Vyras 10KM 01:00:00 Kaunas Lietuva Viltė ir Mantas Drū ATSIIMS PATYS
2086 Vladas Pukis Vyras 10KM 01:00:11 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
2031 Vitalijus Liutkevičius Vyras 10KM 01:00:12 Kaunas Lietuva
2368 Greta Račkytė Moteris 10KM 01:00:15 Kaunas Lietuva
2185 Saulius Višinskas Vyras 10KM 01:00:34 Kaunas Lietuva Kauno BMK
2295 Viltė Drūlienė Moteris 10KM 01:00:36 Kaunas Lietuva Viltė ir Mantas Drū ATSIIMS PATYS
2174 Ina Žiūrienė Moteris 10KM 01:00:41 Marijampolė Lietuva
2434 Gabrielė Marčiukaitytė Moteris 10KM 01:00:42 Vilnius Lietuva
2297 Mantas Drūlia Vyras 10KM 01:00:51 Kaunas Lietuva Viltė ir Mantas Drū ATSIIMS PATYS
2342 Paulius Vaitelis Vyras 10KM 01:00:52 Kaunas Lietuva SDG
2197 Domas Žičevičius Vyras 10KM 01:00:55 Kaunas Lietuva KAYAK
2332 Milda Ragelienė Moteris 10KM 01:01:00 Kaunas Lietuva Littelfuse
2309 Tomas Čaplinskas Vyras 10KM 01:01:15 Vilnius Lietuva Kauno BMK
2352 Lina Pocevičiūtė Moteris 10KM 01:01:23 Pakruojis Lietuva
2265 Uršulė Grakauskaitė Moteris 10KM 01:01:31 Kaunas Lietuva
2035 Kristina Bulkauskienė Moteris 10KM 01:01:34 Marijampolė Lietuva
2370 Miglė Šimonytė Moteris 10KM 01:01:37 Kaunas Lietuva
2056 Dovilė Žemaitytė Moteris 10KM 01:01:49 Kaunas Lietuva
2400 Aidas Zablackas Vyras 10KM 01:01:49 Alytus Lietuva Bėgte per Alytų
2117 Rolandas Šumskis Vyras 10KM 01:01:54 Kelmė Lietuva Kauno BMK
2239 Ana Mišarina Moteris 10KM 01:01:55 Jonava Lietuva
2182 Neringa Černauskienė Moteris 10KM 01:02:00 Mažeikiai Lietuva
2328 Giedrė Čičelienė Moteris 10KM 01:02:05 Kaunas Lietuva Šešios Trim
2062 Sonata Lodaitė Moteris 10KM 01:02:42 Kaunas Lietuva
2247 Giedrė Mockutė Moteris 10KM 01:02:45 Kaunas Lietuva Littelfuse
2150 Modestas Stasytis Vyras 10KM 01:02:45 Kaunas Lietuva
2192 Lina Pratkevičiūtė Moteris 10KM 01:03:20 Kaunas Lietuva KAYAK
2401 Renata Rogalienė Moteris 10KM 01:03:27 Šalčininkai Lietuva
2096 Evelina Novogrudskaitė Moteris 10KM 01:03:43 Panevėžys Lietuva
2426 ERNESTA BUROKĖ Moteris 10KM 01:03:52 Kaunas Lietuva
2014 Edita Juodvalkienė Moteris 10KM 01:04:05 Vilnius Lietuva
2219 Monika Burneikienė Moteris 10KM 01:04:12 Kaunas Lietuva Hegelmann Transporte
2324 Kristina Kančelkytė Moteris 10KM 01:04:13 Kaunas Lietuva
2036 Renata Skučienė Moteris 10KM 01:04:16 Kaunas Lietuva RSK
2267 Dainius Balčiūnas Vyras 10KM 01:04:17 Kaunas Lietuva Kauno BMK
2272 Rūta Stankevičienė Moteris 10KM 01:04:23 Kaunas Lietuva Bėgimo klubas
2220 Aušra Ratautė Moteris 10KM 01:04:34 Prienai Lietuva Bėgantys su žirgais
2386 Tomas Stankevicius Vyras 10KM 01:04:40 Kaunas Lietuva
2339 Saulius Globys Vyras 10KM 01:04:50 Kaunas Lietuva SDG
2389 Arminas Laurinavicius Vyras 10KM 01:04:51 Klaipėda Lietuva
2097 Maik Bertram Vyras 10KM 01:04:57 Weimar Germany MB | Weimar
2180 Sigita Šlyžaitiene Moteris 10KM 01:05:00 Klaipėdos r. Lietuva VIP
2418 Dalia Dubinskiene Moteris 10KM 01:05:00 Kaunas Lietuva Bėgimo klubas
2358 Dovydas Drevinskas Vyras 10KM 01:05:00 Kaunas Lietuva Šešios Trim
2030 Ema Baltrušaitienė Moteris 10KM 01:05:12 Kėdainiai Lietuva
2141 Danguolė Pempė Moteris 10KM 01:05:13 Prienai Lietuva
2020 Saulius Katilius Vyras 10KM 01:05:35 Kaunas Lietuva
2168 Diana Miladauskienė Moteris 10KM 01:05:55 Kaunas Lietuva UAB Eidina
2290 Silvestras Jakovlev Vyras 10KM 01:05:58 Klaipėda Lietuva
2348 Martynas Žiemys Vyras 10KM 01:05:59 Vilnius Lietuva
2179 Romena Kaklienė Moteris 10KM 01:06:00 Kretinga Lietuva VIP
2364 Vitalij Cernysiov Vyras 10KM 01:06:24 Vilnius Lietuva
2079 Sigitas Mingaila Vyras 10KM 01:06:24 Kauno r. Lietuva
2171 Rolandas Samajauskas Vyras 10KM 01:06:28 Kaunas Lietuva Bėgimo klubas / Dviratai-Daistatus / Kauno Technikos Kolegija
2289 Evelina Raugaitė Moteris 10KM 01:06:37 Vilnius Lietuva
2063 Aistė Juknevičiūtė Moteris 10KM 01:07:06 Kaunas Lietuva Sana Juna
2338 Justina Kacevičiūtė Moteris 10KM 01:07:13 Kaunas Lietuva SDG
2053 Edmonda Karpaviciene Moteris 10KM 01:07:17 Kaunas Lietuva
2046 Raimondas Ališauskas Vyras 10KM 01:07:23 Kaunas Lietuva
2446 Kristina Jakeliūnaitė Moteris 10KM 01:07:33 Pasvalys Lietuva Vėtra
2301 Eglė Markelytė Moteris 10KM 01:07:43 Vilnius Lietuva Jaunimo linija
2291 Jolita Gerčienė Moteris 10KM 01:07:49 Kaunas Lietuva I RUN LT
2027 Paulius Bikauskas Vyras 10KM 01:07:49 Kaunas Lietuva
2319 Milda Prūsaitytė Moteris 10KM 01:07:59 Jurbarkas Lietuva
2041 Ieva Eimontiene Moteris 10KM 01:08:04 Kaunas Lietuva VIP
2205 Nerijus Rupainis Vyras 10KM 01:08:07 Kaunas Lietuva
2354 Svaigedas Stoškus Vyras 10KM 01:08:12 Kaunas Lietuva
2282 Jurgita MANKEVIČIENĖ Moteris 10KM 01:08:21 Kaunas Lietuva
2407 Tadas Liutkevičius Vyras 10KM 01:08:22 Vilnius Lietuva
2183 Banga Mickevičienė Moteris 10KM 01:08:36 Biržai Lietuva VIP
2249 Petras Petkevičius Vyras 10KM 01:08:48 Kaunas Lietuva BCCS (Blockchain, Cyber Security and Compliance Solutions) klasteris
2450 Daiva Pažereckaitė Moteris 10KM 01:08:56 Kaunas Lietuva
2376 GERDA VITKAUSKAITĖ Moteris 10KM 01:09:03 Vilnius Lietuva
2231 Aurelija Jasevičiūtė Moteris 10KM 01:09:10 Klaipėda Lietuva
2248 Vilmantas Sudaris Vyras 10KM 01:09:21 Kaunas Lietuva Littelfuse
2145 Virginija Kėdžiutė Moteris 10KM 01:09:33 Kretinga Lietuva I Run LT
2170 Robertas Žitlinskas Vyras 10KM 01:09:33 Kaunas Lietuva
2274 Lina Bacevičiūtė Moteris 10KM 01:10:00 Kaunas Lietuva
2109 Ieva Bartašiūnė Moteris 10KM 01:10:03 Kaunas Lietuva
2222 Gintarė Jovaišienė Moteris 10KM 01:10:21 Kaunas Lietuva NKT Lithuania
2412 Lina Liorentė Moteris 10KM 01:10:29 Kaunas Lietuva agathum
2206 Irma Bylė Moteris 10KM 01:10:40 Kaunas Lietuva
2165 Rasa Grybauskienė Moteris 10KM 01:10:59 Kaunas Lietuva
2281 Indrė Nacevičienė Moteris 10KM 01:11:08 Kaunas Lietuva
2022 Sidona Liudžiūtė Moteris 10KM 01:11:22 Marijampolė Lietuva
2013 Gintare Gaizauskaite Moteris 10KM 01:11:24 Kaunas Lietuva
2078 Jolanta Kadišienė Moteris 10KM 01:11:25 Kaunas Lietuva
2278 Gabija Liukaitytė Moteris 10KM 01:11:34 Vilnius Lietuva Transcom Worldwide Vilnius, UAB
2217 Džiugas Petraitis Vyras 10KM 01:12:19 Kaunas Lietuva -
2268 Danutė Balčiūnienė Moteris 10KM 01:12:40 Kaunas Lietuva Kauno BMK
2429 Erika Juškytė Moteris 10KM 01:14:44 Kaunas Lietuva
2210 Neringa Valuckytė Moteris 10KM 01:14:47 Kaunas Lietuva Vaikų linija
2116 Vilma Poškienė Moteris 10KM 01:15:50 Šakių r. Lietuva -
2233 Antanina Kalinauskienė Moteris 10KM 01:16:04 Kaunas Lietuva VIP
2072 Roberta Savostinaitė Moteris 10KM 01:17:34 Kaunas Lietuva
2242 Edita Pilvinienė Moteris 10KM 01:18:16 Jonava Lietuva GARDENA
2211 Dovilė Karečkaitė Moteris 10KM 01:18:22 Kaunas Lietuva Vaikų linija
2276 Jurgita Matulaitienė Moteris 10KM 01:18:43 Kaunas Lietuva Grant Thornton Baltic UAB
2218 Gabriela Jadzevič Moteris 10KM 01:19:03 Ukmergė Lietuva
2125 Deividas Jurgaitis Vyras 10KM 01:20:26 Kaunas Lietuva HELLA in motion
2074 Sigutė Čiapė Moteris 10KM 01:21:41 Kaunas Lietuva
2075 Emilija Jusevičiūtė Moteris 10KM 01:21:41 Kaunas Lietuva
2009 Tadas Genys Vyras 10KM 01:21:52 Kaunas Lietuva Juokaunu
2025 Monika Daugvilaitė Žiūkienė Moteris 10KM 01:22:22 Kaunas Lietuva Všį Bėgimo Klubas
2330 Rasa Gediūnienė Moteris 10KM 01:23:17 Kėdainiai Lietuva
2019 Dovilė Bagdonienė Moteris 10KM 01:23:45 Vilnius Lietuva Bėgimo klubas
2256 Jūratė Grigorjevienė Moteris 10KM 01:24:21 Kaišiadorys Lietuva Bėgimo klubas
2001 Rytis Rimkus Vyras 10KM 01:26:05 Kaunas Lietuva
2032 Audrius Martinkevičius Vyras 10KM 01:31:43 Šakiai Lietuva
2385 Viktorija Kenstavičienė Moteris 10KM 01:38:36 Klaipėda Lietuva Parko chebra
2085 Mykolas Fedaravičius Vyras 10KM 02:11:00 Kauno r. Lietuva Kulautuva
2308 Edita Rabizaitė Moteris 10KM 02:37:00 Kaunas Lietuva
2355 Rimas Neniskis Vyras 10KM 53:22:00 Kaunas Lietuva