Naujienos-Partnerystė

„Citadele Kauno maratonas 2019“ dalyvių sveikata rūpinsis Sporto klinika

Įsitraukimas į fizinį aktyvumą skatinančius sporto renginius – vienas iš Sporto klinikos prioritetų. „Judėjimas yra biologiškai svarbus gerai sveikatai, todėl mes aktyviai palaikome sportuoti skatinančias iniciatyvas. Mūsų, kaip Sporto klinikos uždavinys, yra padėti žmonėms ne tik atrasti ar susigrąžinti judesio džiaugsmą, bet ir ugdyti sąmoningumą, dalintis žiniomis apie fizinio krūvio subtilybes ir pasiruošimą, o taip pat stiprinti pasitikėjimą medicinos atstovais –komanda, visad pasiruošusia kartu su sportuojančiu siekti ne tik džiuginančių, bet ir tvarių rezultatų“, teigia Sporto klinikos vadovas Nedas Kundrotas.

Sporto klinika visus „Citadele Kauno maratono“ dalyvius pakvies išbandyti judesio vertinimo, fizinio pajėgumo matavimo ir kitas pažangias sporto medicinos sistemas bei išskirtinėmis sąlygomis pasinaudoti specialistų konsultacijomis, kaip tinkamai pasirengti ir įveikti sau iškeltus iššūkius. Klinikoje moderniomis technologijomis, greitai ir tiksliai, atliekami diagnostiniai, profilaktiniai kraujo tyrimai, fizinio krūvio mėginiai, kvėpavimo, širdies ir kraujotakos, nervų sistemų tyrimai, griaučių ir raumenų testai, parengiamos kineziterapinės programos traumų prevencijai ir konkrečiai raumenų funkcijai gerinti, teikiamos reabilitacijos, traumų ir ligų gydymo paslaugos.

Verta paminėti Sporto klinikos gydytojų pagal konkrečių sporto šakų specifiką parengtas sveikatos tyrimų programas, kurias sudaro būtent tos sporto šakos atstovui reikalingi laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, kryptingos kardiologo, kineziterapeuto ir neurologo konsultacijos, sporto medicinos gydytojo rekomendacijos. Kiekviena sporto šaka, kaip ir bėgimas, turi savo ypatumų, skirtingai veikia mūsų organizmą bei reikalauja specifinio fizinio pasiruošimo. Pavyzdžiui, dėl prastos bėgimo technikos, silpnos liemens, kelio kontrolės ar netaisyklingos pėdos padėties gali išsivystyti raumenų disbalansas, pakisti sąnarių padėtis, kurie, savo ruožtu, gali stipriai padidinti traumų riziką. Su specialistų komandos pagalba pašalinus neigiamus faktorius, galima akivaizdžiai pagerinti ne tik bendrą fizinę būklę, bet ir asmeninius bėgimo rezultatus.

„Labai didžiuojamės savo komandoje turėdami žymių savo srities profesionalų, taip pat sportuojančių, todėl puikiai išmanančių sportininkų kasdienybę ir poreikius“, priduria N. Kundrotas. „Citadele Kauno maratonas 2019“ Sporto klinikos komanda sieks, kad vienas iš svarbiausių sporto renginių bėgimo aistruoliams dovanotų ne tik puikią fizinę savijautą, bet ir geras emocijas pasiekus savo asmeninių rekordų. „Mūsų komanda – Jūsų komanda, todėl norime įkvėpti kuo daugiau vidinių čempionų ir kartu džiaugtis geriausiais jų pasiekimais. #SuKomandaDaugiau