Miestas laukia jūsų!

Tiems, kurie atvykstate į Kauną bėgti Kauno „Akropolio“ maratone, puiki proga mieste praleisti bent kelias dienas ir pasimėgauti jo teikiamais malonumais bei atradimais.

Susipažinkite su Kaunu – ir patirkite antrąjį pagal dydį Lietuvos miestą, esantį unikaliojedviejų didžiausių šalies upių – Nemuno ir Neries – santakoje!

Nepakartojamas Senamiestis su savo architektūriniais paminklais, XIV amžiaus laikus menanti Kauno pilis, Viduramžių, Gotikos ir Modernizmo atspindys architektūroje; visa tai ir dar daugiau Jūsų lauks Kaune, o rinktis galėsite iš bemaž 60 muziejų ir galerijų ir viso pluošto fantastiškų maršrutų, objektų, turų ir ekskursijų – ne veltui sakoma, kad šiame mieste už kiekvieno kampo tyko kaunastiški atradimai!

Čia surašėme keletą esminių patarimų ir rekomendacijų – o daugiau konsultacijų ir visko, ko gali prireikti atvykusiems į Kauną gerai praleisti laiko keliautojams jums suteiks šaunioji Kauno TIC komanda – juos rasite Turizmo informacijos centras, Laisvės al. 36, juos rasite ir socialiniame tinkle „Facebook“: @kaunastika ir @kaunastic.

ATVYKIMAS

Atvykimas lėktuvu
Tiesiogiai į tarptautinį Kauno oro uostą galima atvykti iš daugiau nei 20 skirtingų Europos oro uostų (pasitikrinti skrydžių tvarkaraštį galite www.kaunas-airport.lt. Susisiekimas su miestu – labai patogus, nuolat kursuoja 29G miesto autobusas.

Jei labai skubate, Jūsų paslaugoms – Taksi, Bolt ar City Bee automobiliai.

Atvykimas autobusu
Tarpmiestiniai ir tarptautiniai maršrutai autobusais: „Kautra“, „Eurolines“, „Ecolines“, „Toks“, „Lux Express“.
Autobusų tvarkaraščiai: autobusubilietai.lt

Atvykimas traukiniu
Mieste esanti geležinkelio stotis yra strategiškai geroje vietoje, nes iki centrinės miesto gatvės – Laisvės alėjos – tik 15 min. pėsčiomis.

Traukinių tvarkaraščiai ir bilietai | LTG Link

APGYVENDINIMAS

Nuo 4 žvaigždučių viešbučių iki jaukių apartamentų – apsigyvenkite pačioje Kauno širdyje ir patirkite Kauną iš arti: apgyvendinimo pasiūlymus rasite populiariausiose platformose (Booking.com, AirBnB) arba čia: https://visit.kaunas.lt/lt/atvykite/apgyvendinimas/

MAISTAS

Kad nereiktų klaidžioti spėliojant, kur skanu ir gerai – siūlome keletą rekomendacijų, sudėtų pagal temas ir pomėgius čia:

Kultinės Kauno vietos

Geriems kavos atradimams

Jūsų tobuliems pusryčiams

Geram pavakarojimui

Vegetarams ir veganams

Ir nepamirškite svarbiausio – savo registracijos: išsirinkite tinkamiausią distanciją ir laukiame jūsų Kaune!

REGISTRUOKITĖS